Over Voedselteams

Medewerkers

Naast de uitgebreide vrijwilligerswerking waarop de organisatie terugvalt, telt Voedselteams negen vaste medewerkers in dienstverband.

De dagelijkse leiding is in handen van coördinator Danny Van Reusel, daarin wordt hij bijgestaan door een administratief medewerker. Hilde Delbecque en twee projectverantwoordelijken zijn bevoegd voor projecten en producentenwerking.

De regiowerkers zijn verantwoordelijk voor de werking van de teams uit hun regio. Als aanspreekpunt van de organisatie ondersteunen ze vrijwilligers bij de opstart van nieuwe teams, staan ze teams bij waar nodig, leggen ze contact met leveranciers, brengen ze Voedselteams onder de aandacht van het brede publiek en dragen ze de 'korte-keten'-filosofie uit.
 

Danny Van Reusel

Coördinator

0479 61 00 02

danny@vzw.voedselteams.be

Hilde Delbecque

Project- en producentenwerking

0488 99 46 02 / 016 29 58 01

hilde@vzw.voedselteams.be

Ilse Vromman

Regiowerker Gent, Waasland, Meetjesland, Brugge en de Kust

0488 994 610

oost-vlaanderen@voedselteams.bewest-vlaanderen@voedselteams.be

Dorinne Agemans

Regiowerker Antwerpen/ Limburg

0488 994 604

antwerpen@voedselteams.belimburg@voedselteams.be

Jan Haegeman

Regiowerker W-Vlaanderen, Vl. Ardennen, Dendermonde, Ieper, Kortrijk

0470 921 681

oost-vlaanderen@voedselteams.bewest-vlaanderen@voedselteams.be

Bart Rogiers

Regiowerker Vlaams-Brabant

0488 994 606

vlaams-brabant@voedselteams.be

Anja De Lannoy

Projectverantwoordelijke

0488 994 603

anja@voedselteams.be

Simon De Smet

Administratief medewerker

016/58.29.10

administratie@vzw.voedselteams.be

Zin om ons te helpen? Help ons in onze missie

Heb je zin om je steentje bij te dragen aan onze organisatie? Aarzel niet en word vrijwilliger, elk helpend hand is welkom

Word lidWord vrijwilliger

Blijf op de hoogteSchrijf je in op onze nieuwsbrief

Menu

Menu

Website made by MINSKY