Over Voedselteams

Medewerkers

De voedselteams in Vlaanderen zijn ingedeeld per regio en worden gecoördineerd door een regiowerker. Deze ondersteunt de vrijwilligers bij de opstart van lokale teams, legt en onderhoudt de contacten met de producenten, volgt de logistiek op, helpt bij problemen met bestellingen, geeft verduidelijking m.b.t. producenten, team- en depotwerking,….
 

Danny Van Reusel

Coördinator

0479 61 00 02

danny@vzw.voedselteams.be

Hilde Delbecque

Project- en producentenwerking

016 29 58 01

hilde@vzw.voedselteams.be

Ilse Vromman

Regiowerker Gent, Waasland, Meetjesland, Brugge en de Kust

0488 994 610

oost-vlaanderen@voedselteams.bewest-vlaanderen@voedselteams.be

Dorinne Agemans

Regiowerker Antwerpen

0488 994 604

antwerpen@voedselteams.be

Bart Thoelen

Regiowerker Limburg

0489 443 303

limburg@voedselteams.be

Jan Haegeman

Regiowerker W-Vlaanderen, Vl. Ardennen, Dendermonde, Ieper, Kortrijk

0470 921 681

oost-vlaanderen@voedselteams.bewest-vlaanderen@voedselteams.be

Bart Rogiers

Regiowerker Vlaams-Brabant

0488 994 606

vlaams-brabant@voedselteams.be

Geert Goeman

Projectverantwoordelijke

0473 236 411

geert@voedselteams.be

Anja De Lannoy

Projectverantwoordelijke

0488 994 603

anja@voedselteams.be

Zin om ons te helpen? Help ons in onze missie

Heb je zin om je steentje bij te dragen aan onze organisatie? Aarzel niet en word vrijwilliger, elk helpend hand is welkom

Word lidWord vrijwilliger

Blijf op de hoogteSchrijf je in op onze nieuwsbrief

Menu

Menu

Website made by MINSKY